Sektörünüze uyum sağlayacak renk, model ve çalışmaları, kolay bir biçimde belirlemekteyiz. Tasarladığınız modeli onayladıktan sonra ihtiyaç duyulan diğer bilgileri doldurabilir ve hemen üretim evresine geçtiğimizi görebilirsiniz. Böylelikle iş yerinizdeki tüm personellerin aynı kıyafeti ve aynı amblemi taşımasını da sağlıyoruz. Teknik özellikleriyle seçenek edilen kıyafetler, rahat kullanım özelliklerine sahiptir. Değişik meslek gruplarına göre çeşitlenen Fatih İş Elbiseleri iş sektörlerinde kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmalıdır. Her kilo ve bedene uygun olarak imal edilen iş kıyafetlerinin bel ve omuz askıları sayesinde boy ve kalıp ayarlanabilir. Cepli mühendis kabanları, inşaatçılara özel kıyafetler, ayakkabılar ve pantolonlar, başarılı bir performans için önemlidir.

Bilgi ve fırsatları 24 saat ele geçirmek istiyorsanız hemen bu lider marka ile tanışabilirsiniz. Farklı beden ve boylarda çalışanların bedenine uygun olarak imal edilir. Modeller arasında seçilecek siparişler geniş beden seçeneklerine uygun olarak hazırlanır. Tüm tulumlar önden fermuarlı ve yandan ceplidir. Aslında bu manada işletmeler ve firmalar haksız da sayılmazlar! Tüm sektörlerde iş elbiselerinin rahat olması, bu iş elbiselerini kullanan personellerin de rahat olması manasına gelmektedir. Bu kapsamda yapmış olduğu çalışmalarında ilk olarak Fatih İş Elbiseleri numunelerini işletmelere belirli bir süre deneme olanağı sunmakta ve anketlerle memnuniyet düzeyini ölçmektedir. Sıhhat ve kimya alanında savunu yapı ile üretilen beyaz renkle yelekler ve tulumlar kullanılmaktadır.

Personellerin çalışırken ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilen Fatih İş Elbiseleri ileri imalat sahalarımızda daha güzel şartlarda imal etmeye çalışıyoruz. Sipariş verdikten sonra daha kısa zamanda kargoya verilecek bu ürünler garanti kapsamındadır. Çok sayıda değişik iş alanında kullanımı mümkün olan iş kıyafetleri, çeşitli model seçeneği ile birlikte satışa sunulmaktadır. Polis, inşaat alanında çalışan, yüksek yerlerde faaliyetlerini sürdüren personelin mutlaka kullanması gerekir. Kullanılan tulumlar hava koşullarından çalışanı savunan yapısı, temizlenebilir kumaş yapısı ve uzun ömürlü kullanım kalitesi önem taşımaktadır. Her sektörün çalışma prensiplerine uygun seçeneklere sahip olan iş kıyafetleri hem kadınlar hem de erkekler için oldukça faydalı ve konforlu seçenekler olarak karşımıza çıkıyor.