Birbirinden fark kaliteli Fatih İş Elbiseleri ismine kalitenin önemi büyüktür. Gömlek, mont, pantolon, yelek ve üniforma gibi modellerin yanı sıra, önlük ve benzeri modeller de seçenek edilmektedir. Cep tasarımları, kemer tasarımları, tulumların askılıkları ve yansıtıcı özellikleri, özel olarak hazırlanmaktadır. Firmamız, sizin istek ve taleplerinizi dikkate alarak özel iş elbiseleri üretmektedir. Elemanlar üzerinde isteklendirme yaratıcı tesiri olduğu bilinen takımlar, kurumsal kimliğin de daha belirgin özelliğidir. Kullanım emeli her ne olursa olsun iş esnasında bu tarz özel kıyafetlerin giyilmesi son derece önemlidir. Bilhassa takım konusunda alt ve üst bir bütün halinde tek renk yapılmış iş elbiselerinin yanı sıra altı ve üstü yine değişik renklerde hazır edilmiş seçenekleri de firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Bu durum can güvenliğini daha üst düzeye çıkarmak için yeterlidir. Aşçıların ya da yemek yapan kişilerin sıklıkla kullandığı iş kıyafetleri yemek yapımı esnasında giyilen kıyafetlerin kirlenmesini ve yıpranmasını önleyecektir. Tek yapmanız şart olan hemen bizimle iletişime geçmektir. Zaman kaybının önüne geçek bu tesir, aynı vakitte rahat bir kullanım ile de perçinlenmekte olup, imtiyaz kazandırmaktadır. İşçilerin eğilme veya doğrulma hareketlerini asla kısıtlamayacak biçimde dizayn edilmektedir. Şık kıyafetler pozitif etki yaratır. Erkek işçilerin için büyük önem taşıyan bu ürün paramedik elemanları dâhil birçok işçi için idealdir. %100 reklam özelliği taşıyan ve marka veyahut Logonuzu sadece tek kişiye değil de birçok kişini görmesini sağlayan Fatih İş Elbiseleri ürünleri sektöründe büyümek isteyen kurumsal firmalar açısından oldukça önemli bir reklam aracı olmaktadır.

İş önlüğü yaptırmak için daha doğru adreste olduğunuzu ve Fatih İş Elbiseleri firması olarak da birçok firmanın giysilerini de yapmış bulunuyoruz. Tulum modelleri: Bahçıvan tulum, Safari takım, İş ceketi, İş pantolonu, Mont takım, Kot pantolon, Reflektif şeritli ürünler Tulumlarımız önden fermuarlı olup yanlarda cep mevcuttur. İşçi önlükleri ile ilgili sınırsız model seçeneğine sahip olan iş kıyafetleri kategorimizden, ihtiyacınız olan modellere bir tık ile sahip olabilirsiniz. Bu konuda yanmaz kumaşlar kullanılarak ateş karşısında çalışanlar veya dökümhanelerde çalışanlar için özel iş önlüğü dizayn edilmektedir.