YÜZ KORUMA

Yüz Koruyucu Siperlik Şeffaf Camlı,GE 1202

Yüz Kuruma , iş güvenlik malzemeleri

YÜZ KORUMA

Yüz Koruyucu Siperlik Şeffaf Camlı Çene Korumalı,,GE 1205

Yüz Koruma

YÜZ KORUMA

Yüz Koruyucu Siperlik Siyah ( Füme ) Camlı,GE 1203

SİPERLİK FİYATLARI VE MODELLERİ

Sağlık söz konusu olduğunda en iyi seçeneklere yönelmek gerekir. Bu nedenle maskenin tek başına yeterli olmadığı durumlarda siperlik modelleri devreye girmektedir. Esasen siperlik, maskeye ek bir koruyucu katman olarak değerlendirilir. Ancak her siperlik modeli bu görevi görmez. Bazı siperlik modelleri, farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılmaktadır. Fatih İş Elbiseleri olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz siperlik ürünlerini temin etmekteyiz.

Siperlik Nedir?

Genel olarak siperlik, yüzün tamamını karşı taraftan gelebilecek her türlü maddeden koruyan bir malzemedir. Siperlik ne maske gibi hava geçirir ne de diğer koruyucular gibi görüş alanınızı kapatır. Tamamen saydam olan siperlikler, katı bir malzemeden imal edildiği için kolaylıkla kırılmaz ve yüzünüzü çok iyi korur. Bu sayede tehlikeli durumlarda sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Siperlik Modelleri ve Fiyatları

Elbette siperlik fiyatları modellere göre değişmektedir. Örneğin marketlerde kasiyerlerin kullandığı yüz koruyucu siperlik ile hastanelerde kullanılan medikal siperlik bir değildir. Bu nedenle her iki siperlik modeli arasında ekonomik faklılıklar söz konusudur. Ancak Fatih İş Elbiseleri olarak bizler bu konuda uygun çözümler sunmaktayız. Özellikle toptan satın alımlarda siperlik fiyatları açısından sizlere yardımcı olmaktayız. Bu nedenle siperlik satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Sizlere sunacağımız özel fiyat teklifi sayesinde daha uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Siperlik fiyatları konusunda elbette detay verebileceğimiz bazı faktörler vardır. Siperlik fiyatlarını etkileyen faktörler arasında;

 • Siperliğin boyutu,

 • Kullanım amacı,

 • Üretildiği malzeme ve

 • Marka/model yer almaktadır.

Yukarıdaki bileşenler bir araya geldiğinde, yüz koruyucu siperlik fiyatları ortaya çıkar.

Yüz Koruyucu Siperlik Fiyatları

Hemen hemen her yerde kullanılabilen yüz koruyucu siperlik, tehlikeli durumlarda can kurtarıcıdır. İster inşaatta ister ormanda iş görüyor olun, yüz koruyucu siperlik olmadan sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz.

Yüz koruyucu siperlik, yüzü tamamen kapatan ve şeffaf bir malzemeden üretilen bir koruyucudur. Özellikle kesim veya parçalama gibi işlemlerde yüzünüze ince ve sert cisimlerin gelmesini engeller. Bu sayede hem gözlerinizi hem de ağzınızı yabancı cisimlerden korumaktadır.

Yüz koruyucu siperlik sayesinde; inşaat, laboratuvar, açık alan ve benzeri alanlarda rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Hafif olması nedeniyle çoğu zaman taktığınızı dahi unutursunuz. Ancak yüz koruyucu siperliğin değeri, yüzünüze gelen bir parçada veya kimyasal sıvıda hemen anlaşılmaktadır. Bu nedenle düşük risk dahi barındırsa da her alanda yüz koruyucu siperlik tercih edilmelidir. Yüz koruyucu siperlik fiyatları konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siperlik Nerede Satılır?

Eğer siperlik satın almak istiyorsanız, şu anda doğru yerdesiniz! Fatih İş Elbiseleri olarak ihtiyaca yönelik siperlik modelleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Eğer toptan siperlik satın almak istiyorsanız bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ekibiniz veya çalışanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz yüksek sayıdaki siperliği temin edebilirsiniz.

Medikal Siperlik Fiyatları

Özellikle hastanelerde kullanılan medikal siperlik, diğer siperlik modellerine göre çok daha koruyucudur. Zira özellikle Covid-19 salgınından sonra hastaneler daha tehlikeli yerler haline geldi. Haliyle sağlık çalışanları da kendilerini korumak adına medikal siperliğe ihtiyaç duymaya başladı. Fatih İş Elbiseleri olarak bizler, medikal siperlik konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sayede hem hastanelerde hem de diğer sağlık kuruluşlarında gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Her yüze oturabilen ve çok iyi bir şekilde koruyan medikal siperlikler, özellikle insanlarla yakın temas gerektiren durumlarda lazım olur. Hastayı muayene ederken veya hastayla iletişim halindeyken medikal siperlik gereklidir. Aksi durumda maske kullanımı tek başına yeterli olmayacaktır.

Siperlik Standardı

Göz ve yüz koruyucular için EN standartları şu şekildedir.

 • EN 166 Teknik performans standardını içerir.

 • EN 167 Optik testler için yönetimleri içerir.

 • EN 168 Optik testlerin dışındaki testleri içerir.

 • EN 169 Kaynak filtreleri standardı.

 • EN 170 Ultraviyole filtreleri standardı.

 • EN 171 Kızılötesi ışın filtreleri standardı.

 • EN 172 Sanayi kullanımı için parlaklık filtreleri standardı.

 • EN 175 Kaynak işlemlerinde yüz koruma ekipmanları standardı.

 • EN 207 Lazere karşı koruyucu ürün standardı.

 • EN 208 Lazer ışın ayarlanmasına dair koruyucular standardı.

 • EN 1731 Kafes tipi göz ve yüz koruyucuları deney metotlarını ve işaretleme kurallarını kapsar.

Yukarıdaki standartlara göz atarak ayrıca bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer siperlik satın almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.