çok cepli iş yeleği Gabardin kışlık

İş Yeleği Softshell

Softshell Kumaş

Nefes Alabilir

Rüzgar Geçirmez

Yağmur Geçirmez

çok cepli iş yeleği - Reflektörlü yelek lacivert

İş Yeleği Mühendis Tipi

Harmandan Karışım Özel Kumaş

Yüksek Görünürlüklü

Çok Cepli

Reflektörlü

iş yeleği şişme

Şişme Yelek

Mikro Kumaş

150 Gram Kapitoneli

Fermuarlı 3 Cepli

çok cepli iş yeleği Gabardin kışlık

İş Yeleği Gabardin

Pamuk Gabardin Kumaş

İçi Polarlı

Çok Cepli

iş yeleği

İş Yeleği 001

Pamuk Gabardin Kumaş

iş yeleği polarlı

İş Yeleği 002

Pamuk Gabardin Kumaş

çok cepli iş yeleği

İş Yeleği 002

Pamuk Gabardin Kumaş

çok cepli iş yeleği - Reflektörlü yelek lacivert

İş Yeleği Gabardin

Pamuk Gabardin Kumaş

Reflektörlü

Yazlık

çok cepli iş yeleği - Reflektörlü yelek lacivert

İş Yeleği 002

Pamuk Gabardin Kumaş

İş Yeleği Modelleri ve Fiyatları

İş kıyafetleri, hemen hemen her çalışma ortamında standartlaşmış kıyafetler arasındadır. Bu nedenle doğru ortamda doğru iş kıyafetini kullanmak, pek çok avantajı da beraberinde getirir. Fatih iş elbiseleri olarak, iş yeleği modelleri ve fiyatları konusunda da sizlere özel fiyatlar çözümler üretiyoruz. Bu sayede iş kıyafetleri fiyatları konusunda uygun çözümlerden ve toptan seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

İş yeleği, iş ortamında kullanılan iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle iş yeleği; inşaat, otomotiv, ağır sanayi ve güvenlik sektörü başta olmak üzere pek çok yerde kullanılmaktadır. Kullanışlı ve işlevsel olması nedeniyle tercih edilen iş yelekleri, iş hayatında da sizlere farklı avantajlar sunar. Özellikle de reflektif iş yeleği modelleri, görünür olmanızı ve olası iş kazalarını da engellemenizi sağlar. Bu nedenle iş yeleği kullanımı konusunda dikkatli olmak, her zaman için daha güvenli bir yoldur.

İş Yeleği Modelleri

İş yeleği modelleri, farklı özelliklere sahip iş yeleklerinden oluşmaktadır. İş yeleğinin farklı modellere sahip olmasındaki neden, farklı alanlarda farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle hangi alanda iş yeleğine ihtiyaç duyuyorsanız, bu sektör için özel olarak tasarlanmış iş yeleği modellerine göz atmanız gerekmektedir. Fatih iş elbiseleri olarak, pek çok sektöre özel reflektif ya da düz iş yeleği modelleri sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

İnşaat ve tamir işlerinde kullanılan iş yelekleri, özel olarak üretilen seçenekler arasındadır. Bu alanda kullanılan iş yelekleri, genellikle beş cepli micro iş yeleği ya da 3 cepli gabardin iş yeleği gibi yüksek sayıda cebe sahip yeleklerden oluşmaktadır. Bu gibi alanlarda, yardımcı ekipmanların taşınması için yüksek sayıda cepli iş yeleği modellerine yönelmek tabii ki faydalıdır. Bu sayede çalışırken ekipmanlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

İş yelekleri, özellikle de kollarının olmaması nedeniyle çalışanlara büyük bir konfor sağlar. Sadece gövde kısmını kaplayan iş yelekleri, farklı beden seçenekleri ile de özelleştirilebilir. Bu sayede kişiye özel iş yeleği seçenekleri konusunda zengin varyantlardan faydalanabilirsiniz.

İş Yeleği Fiyatları

İş yeleği fiyatları, yelek modeline göre değişiklik gösterebilir. Örneğin reflektörlü iş yeleği modelleri, daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Zira bu yeleklerde kullanılan ek malzeme, yeleğin fiyatına da yansıtmaktadır. Her iş kıyafetinde olduğu gibi, iş yeleklerinde de farklı standartların olduğunu söylememiz gerekir. Bu standartlar da fiyata etki etmektedir.

İş yeleği fiyatları konusunda bir diğer önemli etken, kullanılan kumaşın kalitesidir. Eğer kaliteli kumaştan imal edilmiş iş yeleği satın alırsanız, hem uzun süre kullanabilir hem de kaliteli iş yeleği kullanmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İş yeleği modelleri, sadece düz desenli seçeneklerden ibaret değildir. Bunun yanı sıra, baskılı iş yeleği modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller, hem kurumsal bir görünüme sahip olmanızı sağlar hem de marka bilinirliğini artırır. Özellikle de reflektörlü iş yelekleri, güvenlik açısından da etkilidir. Gece vardiyalarında çalışan insanların olası görünmez kazalara karşı önem alması için reflektörlü iş yeleği kullanması özellikle tavsiye edilmektedir.

İş yeleği fiyatları konusunda ucuz seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basittir. Şimdi bizimle iletişime geçerek toptan ya da tekli iş yeleği satın alabilirsiniz. Bu sayede toptan iş yeleği fiyatları konusunda uygun çözümlere kavuşabilirsiniz.

Reflektörlü İş Yeleği

Reflektörlü iş yeleği, daha önce de belirttiğimiz gibi daha çok gece vardiyasında çalışanlar için tercih edilir. Zira normal iş yelekleri, ışığı yansıtamaz. Bu durumda, özellikle de yol çalışmalarında yer alan işçiler, gece vakitlerinde görünmez olur. Bu durumda olası trafik kazalarına da davetiye açılır. Ancak reflektörlü iş yeleği kullanmak, tüm bu sorunların kesin olarak ortadan kalkmasını sağlar. Zira reflektörlü iş yeleği, ışığı üzerinde toplar ve yansıtır. Bu sayede araç şoförleri başta olmak üzere herkes, reflektörlü iş yeleği giyen personeli fark eder.

Reflektörlü iş yeleği kullanmak, sadece güvenlik olarak avantaj sunmaz. Aynı zamanda kaliteli kumaştan imal edilen reflektörlü iş yeleği, kış aylarında sizi sıcak tutar. Bu sayede kış aylarında dışarıda çalışan personeller, kalın iş yeleği modellerinden faydalanarak kendilerini sıcak tutabilir.

Reflektörlü iş yeleği modelleri, hem yaz hem de kışlık olarak tercih edilebilir. Bu sayede iş yeleklerini yaz kış fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Eğer dilerseniz baskılı iş yeleği modellerimiz sayesinde markanızı ya da logonuzu da iş yeleğinin göğüs kısmına bastırabilirsiniz. Böylece markanızı taşıyabilir ve reklamınızı da yapabilirsiniz.

Baskılı İş Yeleği

Baskılı iş yelekleri, özellikle de kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bu kıyafetleri diğer iş kıyafetlerinden ayıran özellik, bir markaya ya da firmaya ait olmasıdır. Zira üzerinde yer alan logo ya da isim sayesinde sadece yeleğin sahipleri bu kıyafetleri giyebilir.

Baskılı iş yeleği modelleri, yazlık ve kışlık olarak tercih edilebilir. Ek olarak baskılı iş yeleği modellerinin yanı sıra nakışlı iş yeleği modellerinden de faydalanabilirsiniz. Bu modelde ise, iş yeleğinin üzerine marka ya da firma ismi nakışlanır.

Fatih İş Elbiseleri olarak, markanıza yaraşır reflektörlü iş yeleği modellerini sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Flex baskı yöntemi sayesinde baskılar iş yeleği üzerinden kolaylıkla çıkmaz. Bu sayede iş yeleğini temizlemek istediğiniz zaman gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Flex baskı yöntemi, dijital sistemler kullanılarak logo ya da farklı bir görselin iş yeleği üzerine baskı yöntemiyle yerleştirilmesidir. Bu yöntem sayesinde sizler de kurumsallaşmaya giden yolda bir adım atabilirsiniz.

Eğer baskılı ya da nakışlı iş yeleği modelleri arasında seçim yapamıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede sizlere özel olarak danışmanlık hizmeti verebiliriz. Bu danışmanlık hizmeti sayesinde, personeller için ihtiyaç duyduğunu iş yeleği seçiminde size yönlendirmeler yapabiliriz.

İş Güvenlik Yeleği

İş güvenlik yeleği, özellikle de özel güvenlik sektöründe tercih edilen iş yeleği modelleri arasında yer almaktadır. İş güvenlik yelekleri, geniş renk seçeneklerine sahip ürünler arasında yer almaktadır. Örneğin yeşil, sarı, turuncu ya da kırmızı iş yeleği satın alarak farklı renklerin gücünden yararlanabilirsiniz.

İş güvenlik yeleği, aynı zamanda farklı isimlerle de telaffuz edilebilir. Bu isimler;

Yukarıdaki farklı isimler, iş güvenliği yeleğinin farklı özelliklerde ve farklı modelde olduğunu göstermektedir. Örneğin mühendis tip iş yelekleri, farklı bir görünüme sahiptir. Ek olarak ikaz ya da fosforlu iş yeleği, reflektörlü iş yeleği dediğimiz modeller içerisindedir. Her bir fosforlu ya da ikaz iş yeleğinin amacı aynıdır. Çalışanların karanlıkta görünmesini sağlamak ve bu sayede olası kazalardan onları uzak tutmak.

İş Güvenlik Yeleği Baskılı

Baskılı iş güvenlik yeleği modelleri, iş yeleğinin hem ön hem de arka yüzüne baskı şeklinde uygulanabilir. Bu sayede o kıyafeti kullanan personelin görevi de belirlenmiş olur. Örneğin pandemi gözlemcisi yazılı iş yeleği, o personelin görevini gösterir. Tabii ki farklı görev türlerine göre farklı şekillerde baskı yönteminden faydalanabilirsiniz.

İş güvenlik yeleği hakkında merak ettiğiniz tüm soruları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Fatih İş Elbiseleri olarak iş yeleği ve reflektörlü iş yeleği konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.