Bahçivan Tulum

Pamuk Gabardin Kumaş

Boy Tulum

Pamuk Gabardin Kumaş

İŞ TULUMLARI

Sağlıklı çalışma koşulları yalnızca fiziksel ortamın düzenlenmesiyle olmaz. Aynı zamanda işçinin kıyafeti ve rahatı da oldukça önemlidir. Bu nedenle iş tulumları büyük bir önem arz etmektedir. İşçileri hem sıcak tutan hem de rahat ettiren iş tulumlarını uygun fiyatlarla Fatih İş Elbiseleri olarak bizden satın alabilirsiniz.

İş Tulumları Modelleri

Genel olarak hizmet sektöründe çalışan işçiler, iş tulumu giymektedir. Çünkü iş tulumu hem sağlam hem de koruyucu bir kıyafettir. Bu sayede zorlu çalışma ortamlarında maksimum verim sağlar. Örneğin tamir işletmelerinde işçilerin iş tulumu giymesi gerekmektedir. Aksi halde sıradan kıyafetler işçileri yeteri kadar koruyamaz. Bu durumda iş kazalarının yaşanma olasılığı artmaktadır. Fatih İş Elbiseleri olarak bu durumun farkındayız ve en kaliteli iş tulumu modellerini sizlere sunmaktayız. İş tulumu modelleri içerisinde dikkat edilmesi gereken hususlar ise şöyle:

  • İş tulumu, işçinin güven içerisinde çalışmasına olanak sağlamalıdır.

  • Sağlam, deformasyona karşı dirençli olmalıdır.

  • İşçinin rahat hareket edebileceği bir tasarıma sahip olmalıdır.

  • Yanında ekipman taşıyan işçiler için kullanışlı olmalıdır.

  • Pamuk ve elyaf gibi malzemelerden üretilmelidir.

  • Su geçirmez kumaşlardan üretilmelidir. Bu sayede iş ortamında pek çok sorunu ortadan kaldırabilmelidir.

Yukarıdaki kriterler, iş tulumları içerisinde olmazsa olmazdır. Zira işçi tulumları bir işçinin dış koruma kalkanı gibidir. Özellikle atölyelerde, tamir dükkanlarında, boyama hizmetlerinde ve daha pek çok alanda işçi tulumlarına ihtiyaç vardır.

İş Tulumları Fiyatları

Elbette iş tulumları fiyatları pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. En basitinden, bir işçi tulumunun hangi kumaştan üretildiği fiyatları etkiler. Ek olarak kullanılan ipliğin kalitesi, renk seçimi ve ek özellikler gibi kriterler de iş tulumları fiyatları konusunda belirleyicidir. Eğer iş tulumları fiyatları konusunda net bir bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişime geçmemiz için form da bırakabilirsiniz. Bu sayede sizlere güncel iş tulumları fiyatları hakkında bilgilendirme yapabiliriz.

İşçi tulumları fiyatları konusunda pek çok etken var demiştik. Bunlardan birisi de ne kadar işçi tulumuna ihtiyaç duyduğunuzdur. Eğer yüksek sayıda iş tulumuna ihtiyaç duyuyorsanız bu durumda daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Zira toptan sipariş vermek her zaman birim bazda daha uyguna gelecektir.

Tamirci Tulumu

Özellikle zorlu çalışma koşullarında iş tulumu elzemdir. Bu çalışma ortamlarından birisi de tamirci dükkanlarıdır. Bu iş yerlerinde boya, yağ ve benzeri pek çok unsur bulunur. Elbette bu gibi ortamlarda gündelik kıyafetlerle çalışmak doğru olmaz. Zira bu kıyafetler bu ortamlarda çok çabuk bir şekilde lekelenir ve hatta yırtılabilir. İş tulumları ise bu ortamlar için özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle darbelere karşı daha dayanıklı ve lekelere karşı daha uygundur. Tamirci tulumu olarak da bilinen bu kıyafetler sayesinde gündelik kıyafetlerinizden ödün vermemiş olursunuz. Ek olarak yaşanabilecek kazalarda daha korunaklı olursunuz.

Yazlık İş Tulumu Modelleri

İş tulumu modelleri içerisinde yazlık iş tulumları, hava alan ve terletmeyen tasarımlara sahiptir. Bu sayede hem çalışanın vücudu nefes alır hem de terlemesini engeller. Yazlık iş tulumu modelleri, kışlık işçi tulumu modellerine göre pek çok açıdan farklıdır. Bunlardan en önemlisi, kıyafetin sıcak tutup tutmamasıdır. Örneğin yaz veya kış fark etmeksizin kullanılabilen termal iş tulumları, ısıyı içinde korur. Bu nedenle yazın terleme yapmadığı gibi kışın da üşütmez. Yazlık ve kışlık iş tulumu modelleri ise içerisindeki ısıyı hapsetmeye veya dışarı atmaya yarar. Bu nedenle iş tulumu seçerken yazlık mı kışlık mı yoksa termal mi olmasına öncesinden karar veriniz.

Kışlık İş Tulumu Modelleri

Fatih İş Elbiseleri olarak sunduğumuz ürünlerden birisi de kışlık iş tulumu modelleridir. Daha önce de bahsettiğimiz üzere kışlık işçi tulumu modelleri, tamamen ısıyı içerisinde tutma görevi görür. Bu sayede ister dışarıda isterseniz içeride çalışın. Zira kışlık iş tulumu modelleri kolay kolay üşümenizi engeller ve sizleri soğuklara karşı daha dayanıklı kılar.

Erkek İş Tulumu

Özellikle tamirhanede çalışan erkekler, iş tulumlarından faydalanmak zorundadır. Zira kir, pas ve yağın içerisinde çalışmak normal kıyafetleri çok çabuk sürede deforme eder. Fatih İş Elbiseleri olarak bu noktada erkek iş tulumu modelleri sunmaktayız. Bu sayede tüm erkek beden tiplerine göre iş tulumu satın alabilirsiniz. Eğer sipariş vermek istiyorsanız İletişim kanalı veya WhatsApp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.