V Yaka Önlük

Alpaka Kumaş

iş önlüğü

Doktor Önlüğü

Alpaka Kumaş

Tek Pantolon

Alpaka Kumaş

Medikal Tekstil İş Kıyafetleri

Sağlık sektörü çalışanları, medikal iş elbiseleri ile profesyonel bir kimlik kazanırlar. Özellikle de hastanelerde çalışan; doktorlar ve hemşireler, bu tür kıyafetleri tercih etmektedir. Ancak medikal iş elbiseleri, pek çok açıdan farklı özelliklere sahiptir. Eğer medikal iş kıyafetleri fiyatları ve modelleri konusunda bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, daha fazla bilgi için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Medikal İş Kıyafetleri Özellikleri

Medikal iş kıyafetleri, genel olarak sadeliği ve şeffaflığı yansıtır. Doktor önlükleri, hemşire kıyafetleri ve daha fazlası, hastaların insanları daha net bir şekilde ayırt etmesini sağlar. Bu nedenle paramedik personelleri, doktorlar, hemşireler ve diğer hastane çalışanları, farklı kıyafetler giyer. Bu kıyafetlerin tümüne “medikal iş kıyafetleri” diyebiliriz. Medikal iş kıyafetlerinin en temel özelliklerinden birisi de “iş kıyafetleri” arasında yer almasıdır. Bu nedenle bu tür kıyafetler, iş ortamında kullanılmaz üzere tasarlanmıştır. Lekeye, toza ve diğer maddelerle temasta bu tür kıyafetler kolaylıkla deforme olmazlar.

Medikal iş kıyafetleri ya da medikal iş elbiseleri, özellikle de kumaş kalitesi ile kendisini belli eder. Genel olarak doktor önlükleri ve hemşire kıyafetleri, önlük olarak satılmaktadır. Ancak takım olarak satılan medikal iş kıyafetleri de bulunmaktadır. Bu iş kıyafetleri, daha çok kişiye özel olarak üretilmektedir. Medikal iş elbiseleri ek olarak sağlık personellerinin iş yaşamındaki tüm sıvı dökülme ve benzeri kazalardan da etkilenmemesi sağlar. Zira bu önlük ve benzeri iş kıyafetleri, iş yaşamındaki kazalara karşı da etkilidir.

Medikal iş kıyafetleri, baskılı ya da nakışlı olarak tercih edilmektedir. Bu özellikleri sayesinde kıyafetin sahibi üzerine adını işletebilir.

Hastane Personel Kıyafetleri

Hastanede çalışan personeller, hastane personel kıyafetleri giyerek çalışma saatleri içerisinde daha net ayırt edilir. Örneğin, bir hasta bakıcı ile doktoru üzerindeki kıyafetten daha rahat tanıyabilirsiniz. Bu nedenle hastane personel kıyafetleri, personellerin görevlerinin ayırt edilmesi açısından kullanılmaktadır.

Hastane personel kıyafetlerinin bir diğer özelliği ise, zorlu çalışma koşulları altında personellere rahat bir çalışma imkanı sunmasıdır. Her beden ve ölçüye özel olarak üretilebilen bu iş kıyafetleri sayesinde, personeller rahatlıkla çalışabilirler. Özellikle de önlük ve V yaka hastane personel kıyafetleri, personelleri rahatsız etmeyecek biçimde üretilmektedir.

Hastane personelleri, giyecekleri bu iş kıyafetleri sayesinde çalışma saatleri içerisinde rahat bir hareket imkanı kazanır. Zira web sitemizde yer alan medikal iş kıyafetleri, birinci kalite kumaştan imal edilmektedir. Bu sayede kıyafet içerisinde terleme ya da kaşınma gibi sorunlar meydana gelmez. Yaz ya da kış aylarında, doktor önlükleri ya da v yaka önlükler sayesinde kendinizi hem sıcak hem de serin tutabilirsiniz.

Medikal İş Elbiseleri

Medikal iş elbiseleri, alpaka kumaştan imal edilmektedir. Alpaka kumaş, alpaka liflerinden üretilmektedir. Bunun anlamı, bu kumaştan üretilen kıyafetlerin insan sağlığına zararlı olmadığıdır. Pek çok açıdan koruyucu özelliğe sahip olan alpaka kumaş, özellikle lekelenmelere ve sıvı dökülmesine karşı sizleri korur. Kaşındırma yapmayan özelliği sayesinde bu kumaş türü, iş yaşamı boyunca size rahat bir çalışma imkanı sağlar.

Alpaka kumaşı, doğal bir elastik özelliğe sahiptir. Bu sayede çalışma saatleri içerisinde kıyafetlerimiz sizleri terletmez. Yaz sıcaklarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, kış aylarında da sizleri sıcak tutar.

Medikal iş elbiseleri konusunda doğru kumaş türünü seçmek, çalışma verimizi de doğrudan etkiler. Bu nedenle medikal iş elbiseleri modelleri arasında seçim yaparken mutlaka bu durumu dikkate alın.

Medikal İş Elbiseleri Fiyatları

Medikal iş elbiseleri fiyatları, genel olarak kumaş kalitesine göre değişmektedir. Uygun fiyatlarla medikal iş kıyafetleri satın almak isteyenler, toptan sipariş verebilirler. Toplu sipariş edilen medikal iş kıyafetleri, perakende siparişlere göre çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Tabii ki kıyafet türüne göre fiyatlarda da değişiklik söz konusu olabilir.

Medikal iş kıyafetleri fiyatları konusunda bir diğer önemli faktör ise, satın aldığınız mecradır. Fatih iş elbiseleri olarak, web sitemiz üzerinden satın alacağınız medikal iş elbiseleri, uygun fiyat garantisi altındadır. Bu nedenle doktor önlüğü ve V yaka önlük satın almak için bizimle iletişime geçebilir ya da toplu sipariş için arayabilirsiniz.

Medikal iş elbisesi fiyatları konusunda toptan seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizlere; V yaka önlük ve doktor önlüğü konusunda toptan ya da perakende seçenekler sunuyoruz. Ek olarak isme özel ya da logolu doktor önlükleri sayesinde, adınızı kıyafetine işleyebilirsiniz. Bu sayede çalışma saatleri içerisinde hastalara kendinizi tanıtmak zorunda kalmazsınız.

Doktor Önlükleri

Doktor önlükleri, genel olarak beyaz renkli ve düz desenli olarak bilinir. Bu önlükler çoğunlukla ameliyat önlükleri ile karıştırılabilir. Ancak doktor önlükleri, daha çok ameliyat dışında giyilen medikal iş kıyafetleri arasındadır. Kolay giyilebilir yapısı sayesine sizi sıkmayan doktor önlükleri, aynı zamanda isme özel olarak da imal edilebilir. Genel olarak nakışlı olarak tercih edilen doktor önlükleri, göğse yazılan isim ile kullanılabilir.

Nakışlı iş önlükleri konusunda profesyonel seçimler sunduğumuz web sitemizde, dilerseniz gerekli bilgileri bize ulaştırabilirsiniz. Bu sayede size özel nakışlı ya da baskılı medikal iş önlüğü teslim edebiliriz.

Doktor önlükleri, kaliteli kumaş seçenekleri sayesinde daha rahat ve insan dostu seçenekler sunmaktadır. Bu nedenle satın alacağınız doktor önlüklerinde bu hususa ayrıca dikkat etmeniz gerekir. Eğer kaliteli kumaştan imal edilen medikal iş kıyafetlerinden faydalanırsanız, çalışma saatleri içerisinde terleme, kaşınma ve benzeri kıyafetten kaynaklı sorunlara da maruz kalmazsınız. Bu seçenekler sayesinde, insan sağlığına zararı olmayan maddelerden üretilen iş kıyafetleri ile çalışabilirsiniz.

Doktor Önlüğü Fiyatları

Doktor önlüğü fiyatları, nakışlı ya da baskılı seçeneklere göre değişebilir. Veterinerler, psikiyatristler ve diğer sağlık çalışanlarının da kullanabildiği doktor önlükleri, uygun fiyat garantisine sahiptir. Bu nedenle web sitemiz üzerinden dilerseniz toplu sipariş verme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Alpaka kumaş doktor önlükleri, flex baskı yöntemi ile baskılı seçeneklere kavuşmaktadır. Flex baskı yöntemi sayesinde hem baskılar kolaylıkla hasar almaz hem de önlüklere zarar gelmez. Nakışlı doktor önlüğü seçeneklerinde ise daha çok göğüs kısmına yazılan isimler tercih edilmektedir. Birinci kalite iplikten hazırlanan nakışlar, uzun süreli yıkamada dahi herhangi bir hasar görmez. Sonuç olarak, kaliteli doktor önlükleri konusunda geniş seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

V Yaka Önlük

V yaka önlük, özellikle de hemşirelerin tercih ettiği önlük seçenekleri arasındadır. Bu tarz önlükler, V yakanın verdiği rahatlığa sahiptir. Boyun bölgesini serbest bırakan bu önlükler, aynı zamanda rahat bir kullanım imkanı sağlar. V yaka önlükler, doktor önlükleri ya da hemşire önlükleri olarak satın alınabilir. Cepli ya da cepsiz önlük seçeneklerinden de faydalanabileceğiniz gibi, dilerseniz özel cepler de diktirebilirsiniz.

V yaka önlük seçenekleri konusunda dilerseniz perakende, dilerseniz de toptan sipariş verebilirsiniz. Eğer toplu sipariş verecekseniz, sizlere özel fiyat teklifi sunabiliriz. Sonuç olarak, medikal iş kıyafetleri konusunda gelişmiş seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmek olacaktır. Dilerseniz WhatsApp hattı üzerinden dilerseniz de telefon numaralarımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fatih İş Elbiseleri olarak, tüm sağlık çalışanlarına elimizden geldiğince yardımcı olmaktan gurur duyarız.