Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

Baret Vidalı

Baret Ayarlanabilir Vidalı CE Sertifikalı

KAFA KORUYUCU ÜRÜNLER

İş yerinde gerekli güvenlik koşulları mutlaka sağlanmalıdır. Aksi durumda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Bu kazaların önüne geçmek için mutlaka baret kullanımı gereklidir. Fatih İş Elbiseleri olarak baretler konusunda sizler en uygun fiyatlardan en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Bu sayede gerekli tüm güvenlik koşullarını yerine getirerek sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Peki baret fiyatları, renkleri ve modelleri nelerdir?

Baret Modelleri

Farklı iş ortamlarına göre farklı baret modelleri mevcuttur. Bu modellerin bu kadar çeşitli olmasının nedeni ise daha rahat bir ortamda çalışma imkanı sağlanması amacıdır. Bu amaçla kullanılan baret modelleri ise şöyle:

  • Yüz koruyuculu baretler

  • Kulak koruyuculu baretler

  • Gözlüklü baret

  • Baret lambalı modeller

Yukarıdaki baret modelleri, farklı çalışma ortamlarına özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin yüz koruyuculu baretler, yüze gelebilecek tehlikelerden karşı çalışanları korur. Kulak koruyuculu baretler ise yüksek sesli ortamlarda çalışanları korur. Gözlüklü baretlerin kullanım amacı ise daha rahat ve güvenilir görüş açısı kazanmaktır. Lambalı baretler ise daha çok karanlık ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Elbette tüm baret modelleri istenildiği ortamda kullanılabilir. Ancak kullanılacak baretin mutlaka gerekli standartları karşılıyor olması gerekmektedir. Aksi taktirde baretler güvenlik koşullarını yeteri kadar sağlayamayacaktır.

Baret Fiyatları

Söz konusu baret fiyatları olduğunda, çok çeşitli değerlerden bahsedebiliriz. Zira baret modelleri farklılaştıkça baret fiyatları da değişikliğe uğramaktadır. Elbette söz konusu insan sağlığı olduğunda paranın hiçbir değeri yoktur. Bu nedenle en güvenilir ve en uygun baret modellerini Fatih İş Elbiseleri olarak bizden satın alabilirsiniz. Toplu sayıda baret satın almak istiyorsanız mutlaka bizlerle iletişime geçin. Bu sayede size özel bir fiyat teklifi oluşturabiliriz.

Baret Renkleri

Her baret, farklı renklerle donatılmıştır. Bu renkler ise farklı anlamlara gelmektedir. Gelin, baret renklerinin ne anlama geldiğine göz atalım:

  • Beyaz baret modelleri: Beyaz baretler, yönetici ve mühendis teknikerler tarafından kullanılır. Elbette ziyaretçiler de beyaz baret takmaktadır.

  • Sarı baret modelleri: Sarı baretler işçi sınıfı tarafından kullanılmaktadır.

  • Turuncu baret modelleri: Turuncu baretler ustabaşı tarafından kullanılmaktadır.

  • Yeşil baret modelleri: Yeşil baretler sağlık personeli tarafından kullanılmaktadır.

  • Kırmızı baret modelleri: Kırmızı baretler iş güvenliği, savunma personeli veya kalite kontrol ekipleri tarafından kullanılmaktadır.

  • Mavi baret modelleri: Mavi baretler bakım grubu tarafından kullanılmaktadır.

Yukarıdaki baret modellerine göre ihtiyaçlarınızı belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Eğer toplu sayıda sipariş vermek istiyorsanız, İletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede size özel fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Baret Standartları Nelerdir?

Her ürünün bir standardı olduğu gibi, baretlerin de standardı vardır. Zira güvenlik alanında çok önemli bir işleve sahip olan baretler, en ufak hatayı dahi kaldıramazlar. Baretler için ülkemizde TS EN 397+A1 standardı yer almaktadır. Bu standartlara sahip bir baret, sanayi çalışmaları esnasında kullanılmaya müsaittir. Elbette ortamdaki koşullara göre ek standartlar gerekli olabilmektedir. Örneğin; EN ISO 13911, EN 471, EN 14458, EN 171 ve EN 12492 gibi standartlar da baretlerin muhtelif ortam koşullarına uygunluk sağladığını gösterir.

hendis Bareti

Beyaz renkli baretler, mühendis bareti olarak da bilinmektedir. Eğer sınıfa uygun baret almak istiyorsanız, yukarıda yer alan renkleri ve açıklamalarını dikkatlice inceleyin. Fatih İş Elbiseleri olarak baretler konusunda sizlere daha fazla bilgi vermek isteriz. Eğer baretler hakkında daha ayrıntılı fiyat bilgisine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece baret fiyatları ve baret modelleri hakkında neleri merak ediyorsanız cevaplayabiliriz. Dilerseniz ofisimize de gelerek bizlerle iletişim kurabilirsiniz.