Kısa Boy Çizme

SARI RENK 37-45 NUMARA ARASI HEPSİ KISA KONÇTUR.

Uzun Boy Çizme

BEYAZ RENK 37-45 NUMARA ARASI HEPSİ UZUN KONÇTUR.

Kısa Boy Çizme

BEYAZ RENK 37-45 NUMARA ARASI HEPSİ KISA KONÇTUR.

İş Çizmeleri

Zorlu çalışma koşulları, beraberinde bazı sorunları da getirmektedir. Özellikle de sahada çalışan personeller, gerekli güvenlik önlemlerini almak zorundadır. Bu sayede iş kazalarının önüne geçmek mümkün olacaktır. Tam bu noktada, profesyonel iş çizmeleri imdadınıza koşmaktadır. Her türlü iş ortamında rahatlıkla kullanılabilecek iş çizmeleri modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi bu rehberde öğrenebilirsiniz.

İş Çizmeleri Özellikleri

İş çizmeleri, özellikle de inşaat gibi sahalarda kullanılması gereken güvenlik ürünleri arasındadır. Çelik burunlu ve çelik ara tabanlı iş çizmesi modelleri, tam bu noktada sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan iş çizmeleri, özellikle de yangın durumlarında sizlere ekstra koruma sağlar. Ek olarak suya ve diğer kimyasal maddelere karşı da ekstra koruma sağlayan iş çizmeleri, yaşanabilecek tüm iş kazalarında ayağınızı ve bileğinizi koruma altına alır.

Tabii ki her iş çizmesinin aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyemeyiz. Kısa ve uzun boy iş çizmeleri, farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ek olarak kalite standartlarına özel olarak üretilen iş çizmeleri, farklı özelliklere sahiptir. Örnek olarak; yalıtkan, soğuğa karşı dirençli, çelik ara tabanlı, çelik burunlu ve anti bakteriyel özelliklere sahip farklı iş çizmeleri bulunmaktadır.

İş Çizmesi Modelleri

İş çizmesi modelleri, farklı standart özelliklere sahiptir demiştik. Örneğin; iletken iş çizmeleri, anti statik iş çizmeleri, soğuğa karşı yalıtımlı iş çizmeleri, çelik ara tabanlı iş çizmeleri ve benzeri şekildeki özellikler, farklı modellerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Standart olarak farklılıklar gösteren iş çizmesi modelleri, fiziksel olarak da farklı tasarımlara sahiptir. Örneğin poliüretan maddeden üretilen iş çizmeleri, kullananlara daha kaliteli ve konforlu bir deneyim sunmaktadır.

Tüm bu farklılıklar ve standart özellikler, iş çizmelerinin koruyuculuğunu artırmaktadır. Farklı sanayi dallarında ve fabrikalarda kullanılan farklı standartlardaki iş çizmeleri, sizleri gerektiği gibi korumaktadır. Örneğin TS EN ISO 50321 standardına sahip iş çizmeleri, özel yalıtımlı özelliğe sahiptir. Bu sayede alçak gerilim tesislerinde bu çizmelerden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde TS EN 20344 standardı, ayak koruyuculuğu yüksek iş çizmeleri için gereklidir. Bu standardı karşılayan iş çizmeleri, ayağa düşebilecek herhangi bir sert ve ağır cisme karşı ayağı korur. Özellikle inşaat sahasında kullanılması tavsiye edilir.

İş Çizmesi Kadın

İş çizmesi kadın modelleri, iş hayatına atılan kadınlarımız için gerekli güvenlik önlemlerinden birisidir. Kadınlar için uygun ölçülere sahip iş çizmeleri, aynı zamanda gerekli kalite standartlarına da sahiptir. Bu sayede sahada ya da depoda çalışan iş kadınlarımız, iş çizmeleri ile güvenliklerini ekstra koruma altına alabilirler.

İş Çizmesi Erkek

Erkek iş çizmesi modelleri, farklı numaraları ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Web sitemizde yer alan iş çizmeleri, 37-45 arası numara seçenekleri sunmaktadır. Uzun ve kısa konç iş çizmeleri erkek modelleri konusunda böylece geniş seçeneklere göz atabilirsiniz. Her türlü iş kolunda rahatlıkla ve güvenle tercih edilebilecek iş çizmeleri, gerekli kalite standartlarına uyum sağlamaktadır. Ek olarak ter emici özellikli iş çizmeleri sayesinde ayak konforunu da göz ardı etmemiş olursunuz.

Çelik Burunlu İş Çizmesi

Çelik burunlu iş çizmeleri, özellikle de ayak parmaklarına düşebilecek her türlü ağır cisimden ayakları korur. Genellikle inşaat alanlarında yaşanan kazaların en büyük nedenleri arasında da çelik burunlu iş ayakkabısı ya da çelik burunlu iş çizmesi kullanmayı ihmal etmek yer almaktadır. Çelik burunlu iş çizmeleri, ayağın uç kısmında barındırdığı çelik sayesinde darbelerden ayağı korur. Bu özelliği ile aynı zamanda ayağa dökülebilecek kimyasal maddelerin de ayak ile temasını engeller.

Çelik burunlu iş çizmesi, kimya sanayi ve inşaat sahası alanlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Ergonomik yapısı sayesinde standart bir çizme ağırlığında olan çelik burunlu iş çizmesi, gün boyu ayaklarınıza ekstra bir yük bindirmez.

Çelik Ara Tabanlı İş Çizmesi

Çelik ara tabanlı iş çizmesi, ayaklarınıza batabilecek  her türlü yabancı cisimden ayaklarınızı korur. Genellikle inşaat alanlarında kazara yerde bırakılan ya da düşürülen çiviler, ayağınıza battığı zaman size büyük bir acı verebilir. Ancak çelik ara tabanlı iş çizmesi modelleri, içerisinde bulunan çelik katmanı sayesinde ayağınıza herhangi bir delici cismin batmasını da engeller. Bu sayede şantiyede herhangi bir şekilde yere bakmak zorunda kalmazsınız. Ek olarak ayağınıza herhangi bir şey batacak endişesi de tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Çelik ara tabanlı iş çizmesi fiyatları, web sitemiz üzerinden karşılaştırmalı bir şekilde analiz edilebilir. Bu sayede en kaliteli markaların en ucuz iş çizmesi modelleri seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

İş Çizmeleri Fiyatları

İş çizmesi fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz özelliklere göre değişiklik gösterebilir. İş çizmesinin üretildiği malzeme, standart özellikleri ve marka seçenekleri, iş çizmesi fiyatlarına en büyük etki eden faktörlerdir. Bu faktörler arasında iyi bir tercih yaparak ucuz iş çizmeleri konusunda güvenilir seçimler yapabilirsiniz. İş çizmesi seçimi yaparken fiyatlara dikkat ettiğiniz kadar iş çizmesinin kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira bu çizmeler, yeri geldiğinde hayatınızı kurtarabilir. Bu nedenle iş çizmeleri fiyatları konusunda aşırı düşük fiyatlara yönelmek de doğru bir seçenek olmayacaktır. Kaliteli markaların yüksek standartlara sahip iş çizmelerini satın almak istiyorsanız, belli bir bütçeyi ayırmanız gerekmektedir.

İş çizmesi fiyatları noktasında eğer toptan alım yapmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Bu sayede sizlere yardımcı olabiliriz ve aradığınız yüksek kalitedeki iş çizmelerini daha uygun fiyatlara elde edebilirsiniz.

İş Çizmeleri Kullanım Alanları

İş çizmeleri nerelerde kullanılır? Bu soru genelde iş çizmesi satın almak isteyenlerin sorduğu sorudur. Kısaca şöyle bir cevap verebiliriz: İş çizmeleri, standartlarına göre her iş kolunda çalışan personellerin kullanması gereken ekipmanlar arasındadır. Hizmet sektöründe ya da fabrikalarda çalışan personeller, duruma göre farklı standartlara sahip iş çizmelerinden faydalanmalıdır. Yani inşaatta kullanılan iş çizmeleri farklı özelliklere sahip iken, yüksek gerilim hattında kullanılan iş çizmeleri farklıdır.

Neden İş Çizmesi Kullanmalısınız?

İş çizmeleri, iş güvenliği konusunda gereklidir. Peki iş çizmesi kullanılmazsa ne olur? Örneğin şantiyede iş çizmesi kullanılmazsa, ayağa çivi batabilir. Ek olarak üst katlardan ayağın üzerine sert bir cisim düşebilir. Her iki durumda da iş kazası kaçınılmaz olacaktır.

Elektrik ile ilgilenilen alanlarda ise (örneğin yüksek gerilim hattı) sonuçlar daha vahim olabilir. Yalıtımlı iş çizmeleri, bu gibi alanlarda mutlaka kullanılmalıdır. Aksi durumda elektrik çarpması sonucunda hasarlar meydana gelebilir. İş çizmesi kullanmak, her türlü iş alanında sizleri koruma altında tutar. Ne maddi kaygıların ne de ihmalkarlığın kurbanı olmamak için iş çizmesi satın almanız önemlidir.

İş çizmeleri bu gibi alanların dışında; fabrikalarda, halı yıkama tesislerinde, atölyelerde ve bu gibi alanlara benzer diğer iş sahalarında kullanılmalıdır. Bu gibi alanlarda iş çizmelerin gerekliliği tartışılmazdır. Tabii ki iş çizmeleri kullanımı, doğru özelliklere sahip iş çizmelerini tercih etmekle işe yarar. Zira yalıtımlı iş çizmeleri sizleri elektrikten korusa da ayağınıza batabilecek bir çividen kurtarmayabilir. Bu nedenle çelik ara tabanlı iş çizmelerinden faydalanabilirsiniz. Eğer iş çizmeleri tercih ederken kararsız kalıyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.