ÖNLÜK BAY

Alpaka Kumaş

aşçı kıyafeti

AŞÇI CEKETİ P01

Alpaka Kumaş

AŞÇI CEKETİ P02

Alpaka Kumaş

ASKILI ÖNLÜK

Alpaka Kumaş

BEL BAĞLAMALI ÖNLÜK Y01

Alpaka Kumaş

AŞÇI PANTOLONU P01

Alpaka Kumaş

GARSON GÖMLEK

Alpaka Kumaş

MUTFAK ve RESTAURANT KIYAFETLERİ

Mutfak ve restoran kıyafetleri, cafe ve benzeri yerlerde en önemli unsurlar arasındadır. Zira hijyenik olması gereken bu ortamlarda doğru kıyafet seçiminin önemi de büyüktür. Görsel anlamda da önem taşıyan mutfak ve restoran kıyafetleri, çalışanların daima giymesi gereken giysiler arasındadır. Fatih İş Elbiseleri olarak, mutfak ve restoran kıyafet modelleri konusunda sizlere geniş seçenekler sunuyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlarınız için birbirinden farklı aşçı kıyafetleri ve mutfak kıyafetleri modellerine göz atabilirsiniz.

Mutfak Kıyafetleri

Mutfak kıyafetleri, özellikle de aşçılar için gerekli olan kıyafetler arasındadır. Zira bu tarz kıyafetler, hem iş sağlığı açısından hem de hijyen açısından gereklidir. Eğer mutfak kıyafeti giymezseniz, üzerinize bir şey döküldüğünde gündelik kıyafetiniz kirlenebilir. Ek olarak üzerinizdeki kıyafet hijyenik olmayabilir. Bu gibi durumlar, mutfaktaki verimi de etkileyebilir. Bu nedenle mutfak kıyafetleri konusunda kaliteli kumaş seçeneklerinden faydalanmak oldukça önemlidir.

Restoran Kıyafetleri

Restoranlar, kurumsal işletmeler arasındadır. Özellikle de çalışanlarının giyimiyle dikkat çekme potansiyeli bulunan restoranlar, bu durumu iyi değerlendirmelidir. Bu nedenle kaliteli ve baskılı restoran kıyafetlerini tercih etmek iyi bir seçenektir. Restoran kıyafetleri; aşağıdaki özelliklere sahip olanlarından seçilmelidir:

  • Restoran kıyafetleri, kaliteli kumaştan imal edilmelidir.

  • Kir ve lekeyi göstermeyen desenlere sahip olmalıdır.

  • Terletecek ya da kaşındıracak özelliklere sahip olmamalıdır. Kumaşın hava alması önemlidir.

Yukarıdaki özellikleri karşılayan restoran kıyafetleri, personellerin daha rahat çalışmasını sağlayacaktır. Bu nedenle restoran kıyafetleri seçerken azami dikkat etmek gerekmektedir.

Aşçı Kıyafetleri

Aşçı kıyafetleri, aşçıların tercih edebilecekleri iş kıyafetleri arasındadır. Klasik görünüme sahip iş kıyafetlerini tercih edebileceğiniz gibi, daha modern tasarım seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Özellikle de nakışlı ve isim baskılı aşçı kıyafetleri, günümüzde oldukça popülerdir. Her aşçı, göğüs bölgesinde isminin nakışlı olarak yer almasını ister. Bu sayede reklam ve tanıtım açısından doğal bir etki sağlamaktadır. Genel olarak televizyon programlarında gördüğümüz aşçılar, nakışlı aşçı kıyafeti satın alarak kendilerine bir marka değeri yaratmaktadır. Eğer sizler de yaptığınız işin herkes tarafından bilinmesini istiyorsanız, aşçı kıyafetleri konusunda baskılı ya da nakışlı seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Genel olarak baskılı aşçı kıyafetleri, herhangi bir işletmenin logosunu bastırarak kullanabileceğiniz kıyafetler arasındadır. Diğer yandan nakışlı aşçı kıyafetleri ise, ismini bastırarak kullanabileceğiniz türden iş kıyafetleri arasındadır. Her ne olursa olsun, hem iş güvenliğiniz hem de mutfak hijyeni açısından kaliteli iş kıyafetleri konusunda seçiminizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Aşçı Kıyafetleri Kısa Kollu

Aşçı kıyafetleri kısa kollu modelleri, özellikle de yaz aylarında sıcaktan bunalan aşçılar için harika bir seçenektir. Bu sayede hem daha rahat çalışabilir hem de terleme sorunu ile baş edebilirsiniz. Fatih İş Elbiseleri olarak sizlere sunduğumuz kıyafetler, kaliteli kumaştan imal edilmeleri nedeniyle terlemenin önüne geçmektedir. Ek olarak hijyenik yapısı sayesinde kolay temizlenebilen aşçı kıyafetleri kısa kollu modelleri, işinizde aradığınız performansı sizlere sağlayabilirsiniz.

Kısa kollu aşçı kıyafetleri arasında seçim yapmak isterseniz, web sitemizde yer alan modellere göz atabilirsiniz. Özellikle de bayan aşçı kıyafetleri ve erkek aşçı kıyafetleri konusunda farklı seçimlere göz atabilirsiniz. Bedeninize göre satın alabileceğiniz aşçı kıyafetleri kısa kollu modelleri, web sitemizde sizleri beklemektedir.

Bayan Aşçı Kıyafetleri

Bayan aşçılar, daha titiz bir çalışma ortamı elde etmek amacıyla her şeye dikkat ederler. Bu noktada, iş elbiseleri de dikkat çekmektedir. Özellikle de pek çok kadın aşçı, kaliteli kıyafetin hangi özelliklere sahip olduğunu bilmektedir. Bu nedenle bayan aşçı kıyafetleri söz konusu olduğunda, bizimle iletişime geçerek gerekli desteği bizden alabilirsiniz.

Eğer sizler de bayan aşçı kıyafetleri konusunda kararsızsanız, birkaç püf noktaya göz atmanızı tavsiye ederiz. İlk olarak, satın almak istediğiniz kıyafetin özelliklerini iyice araştırmanız gerekmektedir. Bu sayede kıyafetin hijyenik özelliklere sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Öte yandan, kıyafetlerin boyutlarını da öğrenerek doğru bir seçim yapma noktasında dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda üzerinize oturmayan bir kıyafet, sizleri rahatsız edecektir ve çalışma temponuzu da yavaşlatacaktır. Bu nedenle kıyafetleri mümkün ise denemeye çalışın. Fatih İş Elbiseleri olarak biz, her zaman sizleri mağazamıza bekleriz. Bu sayede dilerseniz kıyafetleri deneyerek satın alabilirsiniz. Eğer aldığınız kıyafetler size uygun değilse, koşulsuz olarak belirtilen süre içerisinde iade edebilirsiniz.