Göz Koruma

THE BEST WORKER S400 ÇAPAK GÖZLÜK

Göz Koruma, Çapak Gözlüğü

Göz Koruma

THE BEST WORKER S550 TAM KORUMA

Göz Koruma, iş güvenlik malzemeleri,

Göz Koruma

THE BEST WORKER QUATTRO S1100

İş Gözlükleri

Çalışanlar her insan, koruyucu giysiler olmaksızın iş yapmamalıdır. Aksi halde, her geçen gün artan iş kazalarına bir yenisi daha eklenebilir. İşte bu yüzden, iş gözlükleri kullanımı oldukça önemlidir. Zira göze gelebilecek herhangi bir darbe veya parçacık, kalıcı sorunlara neden olabilir. İş yerinde en kaliteli iş gözlüklerinden faydalanmak istiyorsanız, Fatih İş Elbiseleri olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Numaralı İş Gözlüğü

İş gözlükleri, numaralı veya numarasız seçeneklerden oluşmaktadır. Numaralı iş gözlüğü, numaralı gözlük kullanması gereken işçiler için özel olarak tasarlanır. Bu sayede, her çalışan gerekli koruyucu güvenlik tedbirlerinden engelsiz bir şekilde yararlanabilir.

Buğulanmaz İş Gözlüğü

Hem iş gözlüğü hem de maske ile çalışanların en büyük sorunu, gözlüğün buğulanmasıdır. Ancak buğu tutmaz iş gözlüğü sayesinde daha rahat çalışabilirsiniz. Böylece ne gözlüğünüzü çıkarmanız gerekir ne de maskenizi. Buğulanmaz iş gözlüğü, diğer gözlükler gibi kalite kontrol testlerinden başarılı bir şekilde geçer. Sadece, özel yüzey yapısı sayesinde insan nefesinden çıkar buhardan etkilenmez. Bu özel yapısı sayesinde, maske ve gözlük kullanımının zorunlu olduğu yerlerde büyük kolaylık sağlar.

3M Gözlük

3M İş güvenlik gözlüğü modelleri, en kaliteli iş güvenlik gözlüğü modelleri arasında yer almaktadır. Çünkü 3M iş gözlüğü, en zor standartlardan dahi başarılı ile geçmiştir. Bu nedenle, en zor koşullarda dahi sorun çıkarmaz. Aynı zamanda kişinin yüzüne oturan yapısı sayesinde, olası güvenlik sorunlarını tamamen ortadan kaldırır. En ucuz 3M iş güvenliği gözlüğü modelleri, Fatih İş Elbiseleri olarak tarafımızca beğeninize sunulmaktadır.

İş Gözlüğü Fiyatları

Esas olarak iş gözlüğü fiyatları çok çeşitlidir. Zira marka ve modellere göre kullanılan malzemenin niteliği de değişiklik göstermektedir. En kaliteli iş gözlüğü modelleri arasında yer alan 3M gözlüğü fiyatları da bu sebepten yüksek fiyat performans oranına sahiptir. Buna ek olarak, Baymax, Univet, Starline iş güvenlik gözlüğü markaları da çeşitli fiyatlandırmalara sahiptir.

İş gözlüğü fiyatları, yaptığı görev bakımından hiçbir öneme sahip değildir. Zira kaliteli iş güvenlik gözlüğü sayesinde hem hayatınızı korursunuz hem de yaptığınız işten yüksek verim alırsınız. Kalitesiz bir iş güvenlik gözlüğü, gözünüzün zarar görmesine neden olabilir. Bu durumda paha biçilemez bir hasar ortaya çıkabilir.

Koruyucu Gözlük Fiyatları

Koruyucu gözlükler, insan gözünün hasar görmesini engellemeye yarar. Bu gözlükler, özellikle de kesim, kaynak ve benzeri işlemlerde kullanılmaktadır. Koruyucu gözlük fiyatları, kullanım alanına, markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda satılan dükkanın kar payı da fiyata etki etmektedir. Fatih İş Elbiseleri olarak en kaliteli iş güvenlik gözlüğü modellerini en uygun fiyatlara sunmaktayız. Bizi diğer firmalardan üstün kılan özelliklerden birisi de işte bu uygun fiyat politikamızdır.

En Çok Satan İş Güvenlik Gözlükleri Hangileri?

Elbette her iş güvenlik gözlüğü modeli aynı değildir. Kullanılacak alana ve ihtiyaca göre marka seçiminde de farklılık olabilir. Bu konuda bizimle iletişime geçerek tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu sayede size özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen iş güvenlik gözlüğü modelleri ise şunlardır: 3M, Starline, Univet ve Baymax.

Elbette bu modellere ek pek çok iş güvenlik gözlüğü modelleri bulunmaktadır. En doğru modeli tercih etmek için web sitemizdeki alternatiflere göz atabilir ve Fatih İş Elbiseleri olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Güvenlik Gözlüğü Standartları Nelerdir?

Genel olarak iş güvenlik gözlüğü modelleri EN 166 Avrupa standardına uygundur. Bu standartlarda dikkat edilen unsurlar ise şunlardır:

 • Lensin çarpmaya karşı dayanımı

 • Gözlük mercek kalitesi

 • Lens koyuluğu

 • Radyasyon ışınlarından koruma derecesi

 • İş gözlüğü çerçeve işaretlemeleri

İş gözlüğü çerçeve işaretlemeleri, gözlüğün özelliğini gösterir. Bu işaretlemeler şöyledir:

 • 3: Sıvıya karşı sızdırmazlık ve koruma sağlar.

 • 4: Beş mikrondan büyük toz parçacıklarına karşı sızdırmazlık sağlar.

 • 5: Beş mikrondan küçük toz ve toz parçacıklarını sızdırmaz.

 • S: Saatte 12 metre süratle çarpan küçük cisimlere karşı dayanıklıdır.

 • F: Saatte 45 metre süratle çarpan küçük cisimlere karşı dayanıklıdır.

 • B: Saatte 120 metre süratle çarpan küçük cisimlere karşı dayanıklıdır.

 • A: Saatte 190 metre süratle çarpan küçük cisimlere karşı dayanıklıdır.

 • T: Sıcak ortamlara karşı direnç ve dayanıklılık gösterir.