Fatih iş elbiseleri

iş elbiseleri istanbul

  • iş elbiseleri istanbul Dünya’nın en büyük Metropol şehirleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin En büyük nüfusuna sahip. Dünya Tarihinde çok eski tarihçeye sahip ilimizde sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
  • 1996 yılından bu yana Tekstil sektöründe hizmetlerimiz devam etmektedir. Deneyimli çalışma kadromuz son sistem makineler kullanarak, kaliteli iş kıyafetleri imalatı yapmaktadır Son sistem dikiş makineleri kullanılarak kaliteli personel kıyafetleri üretimi ve hızlı teslimat. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak %.100 imalat prensibi ile imalat yapmaktayız.
  • İş elbisesi kullanım alanları Sektör faaliyetlerinin çeşitliliği firmaların kendilerine özel tarz ve modellerde siparişler vermesi nedeniyle Standart dışı özel üretim yapılmaktadır. iş pantolonu, iş Tulumu, Personel Tişörtü, iş ayakkabısı, Yağmurluk, Polar grubu, Mont, Kaban gibi onlarca çeşit ürün yelpazesi bulunmaktadır.

İş elbiseleri istanbul Fiyatları

  • iş kıyafetlerinde Kalite çok önemlidir. Ancak Fiyat performansı çok önemlidir. bu sebeple Personel kıyafetlerinde Kalite ve uygun fiyat bir arada sunulması gerekli. şirketimiz bu prensip doğrultusunda üretim yapmaktadır.
  • İş Elbiseleri istanbul Fiyatları Alacağınız üründe kullanılan kumaş, yapılan işçilik ile doğru orantıda belirlenmektedir. bazı ürünler fiyat açısından daha uygun olması. ürünlerin beden eksikliği ve Sezon sonu olması sebebiyle değerlendirilmek için çok uygun fiyatlara satılmaktadır.

İş elbiseleri istanbul Firmaları

  • İş elbiseleri istanbul Firmaları genel itibari ile Dünyanın Merkezi diyebileceğimiz coğafya’da olmanın Kalabalık bir metropol olması sebebiyle bir çok mağaza vardır. Mağazamız Stoklu ürün grupları ile hizmet vermektedir. online satış ve Özel siparişler ile ürün siparişi verebilirsiniz. İş elbisesi ve iş güvenlik malzemeleri imalatı yapan firmamızdan dilediğiniz adetlerde stoklu iş kıyafetlerinden alabilirsiniz.