İstanbul Fatih İş Elbiseleri

Yelek konusunda profesyonel olduğumuzu ve kış aylarında üşümemeniz için daha güzel kumaşları seçenek ederek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Özellikle bacak arasına gelecek bölümlerde sırt bölümlerinde ve dizlerde ölçülere ek olarak eklentiler yapılarak daha dayanıklı hale getirilmektedir. Bayanların bedenleri ile bayların bedenleri farklıdır. Bunun yanı sıra işçinin hangi işi yaptığını da net bir biçimde ortaya koyan fosforlu yeleklerin üzerine Logo değişik baskılar yapılabilmektedir. Kurum özelliklerine sahip olduğunuz zaman, insanların resmi dairelere olan güveni, size yansıyacaktır. Rahat bir biçimde çalışmanız ve kaliteli giyinmeniz için Fatih iş elbiseleri olarak sizlerin bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bu yüzden iş kıyafetleri da firma ve işçinin isteği doğrultusunda doğru bir biçimde tasarlanmalıdır.

İş yerinizin gereklerine uygun sipariş üzerine tüm istekleriniz yerine getirileceği gibi standart üretim iş elbiseleri seçeneklerimiz arasında da seçenek yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra patronların titizlikle izlediği iş pantolonu gibi kıyafetleri müşteri memnuniyeti dolayısı ile gerekli özeni göstererek yapıyoruz. İkaz yelekleri bilhassa trafik gibi yoğun alanlarda personel tarafından kullanılması gerekmektedir. Temizlikçiler için özel yeşil Fatih iş elbiseleri kategorisinde hazırlanmaktadır. Fosforlu ürünler, reflektörlü ürünler akşam karanlığında fark edilme özelliği ile daha çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Çalışanların boya, hava şartları, toz ve kir gibi unsurlardan savunmaları amacı ile üretilmektedir. Sarı ve turuncu fosfor özellikleriyle üretilmektedir. İş pantolonlarımızda cepli spor modeller, kot iş pantolonları gibi model çeşitliliği mevcuttur.

Türkiye’de kullanılan hazır giyim ürünlerindeki bedenler dikkate alınarak hazırlanan iş kıyafeti su geçirmez modelleri markalara özel renk tercihleriyle üretilebilir. İş elbiseler marka veyahut Logo tanıtımlarınız için oldukça etkili sonuçlar doğuruyor. İşletme içerisinde kullanılan iş kıyafetleri dışında bir de ürün hizmet marka veyahut Logonuzun bilinirliliği artırmak amacı ile alan da kullanılan iş kıyafetleri bulunmaktadır. İster toptan olarak firmanız ismine ya da bireysel biçimde çalıştığınız iş sektörü ile ilgili birbirinden farklı Fatih iş elbiseleri filomuz kapsamında bulabilirsiniz. Bu konudaki çalışmalarımızın yapıtı olan önlükler daha zorlu şartlarda önden gelecek tehlikeleri bertaraf etme özeliğine sahiptir.